Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Политика

Мужчина пытался ввезти 500 кг масла на оккупированную территорию Луганской области

Масло везли в Славяносербск

Бойцы батальона "Луганск-1" помешали трафик перемещений, 500 кг масла через реку Северский Донец на неподконтрольную территорию Украины. Об этом сообщил пресс-секретарь ГУНП в Луганской области Татьяна Погукай на своей странице в Facebook.

"Сегодня, в 16:20 между селами Лопаскино и Трехизбенка на расстоянии 500 метров от реки Северский Донец бойцы батальона патрульной службы полиции особого назначения "Луганск-1" во время патрулирования остановили автомобиль "Нива", под управлением 21-летнего водителя, проживающего в с. Трехизбенка", – говорится в сообщении.

Мужчина, в багажнике автомобиля он перевозил 500 кг масла с целью переправить на неподконтрольную украинской власти территорию населенного пункта Славяносербск.

Для документирования незаконной деятельности мужчины были вызваны работники фискальной службы "Фантом", которые составили в отношении нарушителя административный материал по статьей 204-3 КЦоАП (Нарушение порядка перемещения товаров в район или из района проведения антитеррористической операции).

подробнее )

В чем Украина обвиняет Россию в Гааге: полная речь украинской представительницы

Заседания о предварительных обеспечительных мер будет иметь длительность 4 дня

6 марта в Гааге (Нидерланды) начал слушания по иску Украины против России об ответственности за совершение актов терроризма и дискриминации.

Иск был подан 16 января 2017 года, в Международный Суд ООН с целью привлечения РФ к ответственности за поддержку терроризма на Востоке Украины и дискриминации этнических украинский и крымских татар в оккупированном Крыму.

Европейской правды", опубликовал английский перевод речи министра иностранных дел по вопросам Европейской интеграции Елена Зеркаль во время выступления в Международном суде ООН в качестве представителя Украины в отношении России.

Президента, шановні члены поважного в Суд. Цели велика честь винятковий привілей виступати сьогодні перед головним судовим органом организации Объединенных Наций, від імені України.

Україна звернулася до Суда, z метою захисту основних прав народа України, який зіткнувся з порушеннями міжнародного права d стороны Російської Федерації.

Сьогодні я прошу Суд запровадити тимчасові проходит для запобігання непоправних порушень прав людини протягом розгляду цієї справи Судом.

Російська Федерація безперервно порушує міжнародне право, права людини.

Російська Федерація продовжує надавати смертоносну підтримку незаконним збройним формуванням, які вчинили чисельні терористичні акти в Україні.

В окупованому Криму Російська Федерація повністю зневажає права людини, впроваджуючи політику культурного знищення в дискримінації. Такі дії є неприпустимими для міжнародної спільноти. Вони були засуджені организации Объединенных Наций.

Російська Федерація здійснює свою зовнішню політику, не зважаючи на людські життя, використовує уже які засоби для нав'язування своєї волі.

Тактика Російської Федерації включає підтримку тероризму в актів расової дискримінації, пропаганда, підривну діяльність, залякування, політичну корупцію, кібератаки. C. так реальністю мой стикнулися в Україні. Російська Федерація продовжує таку поведінку вже протягом трьох років, увесь также время, заперечуючи свою багатоаспектну агресію в України.

Навіть протягом останніх кількох тижнів ставки для игры в петанк підвищені. Підтримувані Російською Федерацією незаконні збройні формування збільшили кількість атаки посилили степени залякування мирного населення. В Авдїївці протягом тижня з 29 січня 5 лютого моніторингова місія ОБСЄ підтвердила щонайменше 8 смертей мирних громадян та 30 випадків отримання них поранень. В результаті невибіркових обстрілів місто зазнало значної руйнації жилих будівель в критичної інфраструктури, цивільне населення було залишене без електрики, водопостачання i навіть опалення під час суворих морозів.

Лише Протягом двох місяців з початку 2017-рок кількість снарядів, які використовувались для обстрілів Авдіївки, оцінюється на рівні 15 000 штук.

Ця кількість відповідає 14 вагонов поезда, доверху наповненим боєприпасами. В той самий час офіційний речник російського Президента публічно виразив сподівання, що підтримувані Росією незаконні групи не залишаться без боєприпасів.

Чи можуть залишатися уже які сумніви щодо, звідки цели озброєння постачається? Одна из девушек. Воно постачається з Російської Федерації.

Атака мира українського населення є логічним продовженням підтримки, ЯКУ Російська Федерація надає групам, що вчиняють акти тероризму в Україні.

Ці події не трапились випадково, наслідок підтримки Російською Федерацією тероризму в Україні.

Тим часом, Як на сході України мирне населення страждає від невибіркових атак, в окупованому Криму Російська Федерація продовжує втілювати в життя радянський підхід прав людини, придушуючи групи, які вважає своїми ворогами. Нещодавно 11 кримських татар, які мирно зібрались в знак протеста против вибіркових обшуків, петанк силой затримані. Це є черговим прикладом, Як російський режим змушує замовкнути тихий, хто викликає у нього враждебность.

У цій справі Україна вимагає компенсації за триваючі порушення Росією двох міжнародних договорів: Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму на Міжнародної конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації. Радники України наведуть детальні обґрунтування природи нашого позвоню i причина, чому запровадження тимчасових заходів є невідкладною необхідністю. Перед Тим Як вони цели зроблять, я маю намір надати короткий історичний контекст щоб продемонструвати, що поточні події в Україні не відбуваються ізольовано від попередніх.

C. время відновлення незалежності сучасної України після розвалу Радянського Союзу, народ України намагався втілити в життя демократичні цінності, встановити життя людини i * * * * гідність найвищою цінністю держави i суспільства. На відміну від багатьох інших пост-комуністичних країн, в Україні ніколи не було напруженості в етнічному підґрунті. Конституція України на відповідне законодавство встановлюють всеохоплюючу система захисту прав етнічних групп, що підтверджується спостерігачами ООН та ЄС.

Жахливі каннабиса на терор борьбы мирного населення здавалися чимось, що відбувається далеко від нас.

Протягом останнього десятиліття втручання Російської Федерації у справи України постійно поглиблювалося.

Воно досягло небезпечних нових рівнів у 2014 році. Російська Федерація вирішила втрутитися в Україну із застосуванням військової Сили; підтримувати незаконні угруповання, які здійснюють акти тероризму на українській землі; порушувати права людини мільйонів українських громадян, включаючи, для багатьох із них, право на життя.

Це є відображенням поведінки Російської Федерації в ширшому контексті, з якою, нажаль, мой всі знайомі.

Як рок Міністра закордонних учащихся я маю справу з усіма цими питаннями. Але сьогодні я здесь виступаю Як представник, Як, агент України, i такій якості моїм пріоритетом ‡ право, а не політика.

Протягом майже трьох років я особисто проводил переговори з Російською Федерацією щодо Цих правових спорів. Я визнаю, що цели було мая, складные. Час від времени Російська Федерація відхиляла протести України щодо порушень положень міжнародних договорів. Наші заперечення не сприймалися всерйоз, i мы повторювали снова и снова, що у нас немає реального спора. Після цього я поверталася додому на власні очі бачила, Як Російська Федерація продовжує свою кампанію в українського народу.

Після численних спроб настав час визнати: вже досить.

Цели що нас понесло сюди, в Міжнародний суд ООН. Кроме того, в складний час моего маємо довіритися міжнародно-правовим інституціям для захисту. Ця справа, лагерь сигнал, що міжнародний правовий порядок может протистояти могутнім держав, які зневажають міжнародне право, права людини.

Водночас, наша прохання сьогодні є мая скромним.

По-перше, профессор Гарольд Хонджі В надасть загальний огляд отмечает України в нашого клопотання про введення тимчасових заходів.

С другой, пані Марні Чік объяснить необхідність введення тимчасових заходів відносно Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, продемонструє, що усі критерії для їх введення виконані.

По-третє, Пан Джонатан Гімблетт объяснить необхідність введення тимчасових заходів відносно Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, продемонструє, що усі критерії для введення тимчасових заходів за цією конвенцією також виконані.

Дякую, Президента шановні членов Суда.

Кроме того, Зеркаль, часть позиции на украинской представил американский профессор Гарольд Гонджу Коу и Марни Чик, партнер юридической фирмы covington, с Украиной контракт на представительство интересов Киев в международных судах.

подробнее )

В загородном доме Фийона прошли обыски

В четверг, обыск проходил в доме политика в Париже

В доме Франсуа Фийона недалеко от города Сабле-Сюр-Сарта в департаменте Сарта на западе Франции прошли записей. Об этом сообщает газета Le Monde.

По информации издания, операция была проведена сотрудниками главного управления по борьбе с коррупцией, финансовыми и налоговыми преступлениями (OCLCIFF). Следственные действия были сосредоточены, в частности, для точной оценки стоимости недвижимого имущества Фийона, уточняет газета.

2 марта обыск проходил в доме политика в Париже.

Ранее против политики начала расследование в связи с жалобой, что его жена получали зарплату из бюджета за работу, которую не выполнил. Это период, когда Пенелопа Фийон работала помощником своего мужа в парламенте и имел зарплату в 7 тысяч евро. Супруги отрицают все обвинения.

В субботу, 4 марта, члены политкомитета "Республиканцев" выступили с заявлением, в котором сообщил, что в понедельник, 6 марта проведут специальное заседание, на котором будут обсуждать в деталях ситуацию вокруг кандидата на пост президента Франции. Просят Фийона снять кандидатуру в пользу Ален Жюппе, в состоянии, согласно опросам, чтобы пройти во второй тур и выиграть там Мари Ле Пен.

У Фийон заявляет, что не имеет намерения действовать выборов, несмотря на то, что ему могут предъявить обвинение. Он обратился к своим последователям с призывом в воскресенье прийти на митинг в свою поддержку в Париже.

подробнее )