Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Политика

Еврогруппа обсудит долговые проблемы Эллады

Министры финансов стран еврозоны сегодня проведут критически важное совещание, главной темой которого станут долговые проблемы Греции. Если стороны не прийдут к соглашению до 28 февраля, когда заканчивается программа финансовой поддержки Эллады "тройкой” международных кредиторов (ЕС, МВФ и ЕЦБ), Афины и Брюссель рискуют встать на путь экономического и валютного "развода” - неизбежного дефолта Греции по своим долгам и выхода южноевропейской страны из Еврозоны ( подробнее )

Перевозки автоцистернами наливных грузов

Перевозки автоцистернами наливных грузовТранспортні компанії пропонують різні види вантажоперевезень, але в силу різних причин не багато хто з них готові взятися за перевезення автоцистернами наливних вантажів, оскільки цей вид послуг вимагає до себе додаткових знань і спеціалізованого транспорту. Адже звичайна перевезення меблів, будівельних матеріалів, або ж якогось іншого твердого матеріалу відрізняється від перевезення наливних вантажів практично в усьому, починаючи від навантаження, зберігання і закінчуючи транспортуванням вмісту. Перевезення автоцистернами рідкого вантажу, досить складна техніка, до того ж наливні вантажі мають свою класифікацію і поділяються на дві групи: харчові та хімічні рідини. ( подробнее )

Украинцы завоевали 32 награды на юношеском чемпионате мира по панкратиону

панкратионУкраїнські спортсмени завоювали 32 нагороди на чемпіонаті світу з панкратіону серед юнаків та юніорів у місті Спліт (Хорватія), повідомляють сьогодні в прес-службі Міністерства молоді та спорту.За результатами змагань українська збірна команда отримала 10 золотих, 11 срібних і 11 бронзових нагород. Всього в змаганнях взяли участь 697 спортсменів, які представляли 32 країни світу.Нагадаємо, панкратіон є давньогрецьким єдиноборством. На сьогоднішній день цей вид боротьби являє собою змагання представників різних видів єдиноборств (греко-римської боротьби, самбо, дзюдо, боксу та кікбоксингу). ( подробнее )

О трендах будущего политического сезона

Кличко в яростиВже зовсім скоро українські мисливці за бюлетенями вийдуть з відпустки і, обтрусившись від піску теплого узбережжя небудь Сардинії, візьмуться займатися своєю улюбленою справою - забивати баки довірливому люмпену, смакуючи близькість президентських виборів.Почнеться новий політичний сезон, фінал якого повинен вивести політичних гравців на відповідальні заміри президентського рейтингу. Для цього нашим політикам доведеться напружитися, вставляючи палки в колеса не тільки опонентам, а й тим, кому ще вчора клялися у вірності. Загалом, у нашому містечку все буде як завжди, тільки в два рази швидше. Час «Ч» невблаганно наближається.Заслужені артисти України закликали опозицію не блокувати Київрада ( подробнее )

Кими Райкконен и Дженсон Баттон примут участие в заездах Ф-1 в Москве

21 июля в столице уже в шестой раз состоится шоу Moscow City Racing. В заездах "Формулы-1" у стен Кремля примет участие знаменитый гонщик Кими Райкконен. Посетители шоу также смогут насладиться мастерством вождения чемпиона мира Дженсона Баттона, российского автогонщика Виталия Петрова и других пилотов "королевских гонок", полюбоваться болидами Ф-1 в паддоках, которые возведут на Болотной улице, и принять участие в конкурсе на самый быстрый пит-стоп ( подробнее )